משאית ביובית

דרכים שונות לפתיחת סתימה – זמן לביובית

רובינו נתקלנו במצבים בהם אנחנו מגלים שהמים יורדים לאט בכיורים או באמבטיה, או אפילו במצבים בהם הם כלל לא יורדים מה שמשאיר אותנו עם מים עומדים, ריחות לא נעימים ואי יכולת להשתמש באותו כיור, מקלחת או אמבטיה.

מה שרבים לא יודעים, זה שישנן דרכים שונות לפתיחת סתימה, כאשר חלקן יכולות להיות יעילות רק במצבים ספציפיים וחלקן, נחשבות כמתקדמות ואיכותיות ובכוחן להיות יעילות בכל המצבים.

פתיחת הסתימה באופן עצמאי

הפעולה הראשונה בה רוב האנשים אשר מגלים סתימה בכיור, בשירותים או במקלחת, תהיה לקחת פומפה ולנסות לפתוח את הסתימה באמצעותה .

ישנם גם חומרים כימיים שונים אותם ניתן למצוא בכל חנות לחומרי בנייה, אשר מיועדים גם הם לפתיחת סתימה באופן עצמאי אם אתם בוחרים להשתמש בחומרים הללו, חשוב שתקפידו ליישם באופן מדויק את הוראות השימוש מכיוון ששימוש לא נכון בחומרים אלו, עלול לגרום לנזק לצנרת.
אם מדובר בסתימות קלות, שיטות אלו יכולות להתגלות כיעילות יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שהיעילות שלהן יכולה להיות גם זמנית.

הזמנת אינסטלטור מקצועי

אינסטלטור מקצועי מחזיק בכלים מתקדמים כמו ספירלה ידנית וחשמלית המאפשרים לו לפתוח סתימות מעט יותר מורכבות כאלו שאולי אתם לא הצלחתם לפתוח באופן עצמאי.

כמובן, שבעת בחירת אינסטלטור חשוב לוודא שמדובר באינסטלטור מקצועי ומוסמך על מנת שיפתור את הבעיה ולא חלילה יגרום למצב של החמרת הנזקים.

דרכים שונות לפתיחת סתימה
יש לכם סתימה מורכבת יותר? כנראה שמשאית ביובית היא האופציה הכי טובה שעומדת לרשותכם, שואבים את הביוב במהירות!

הזמנת חברה המציעה שירותי ביובית

חברה מקצועית המציעה שירותי ביובית, תחזיק בציוד מתקדם וחדשני לפתיחת סתימות מורכבות בקווי ביוב ולשטיפת קווי הביוב בזרם מים חזק.

מהסיבה הזאת, כאשר מזהים מבעוד מועד שמדובר בסתימה מורכבת, ההמלצה תהיה להזמין מלכתחילה את החברה אשר מציעה שירותי ביובית ועל ידי כך לחסוך את ההוצאות הכספיות עבור השירותים הקודמים.

המודעות לשלושת האפשרויות לפתיחת סתימה, תאפשר לכם לבצע את ההחלטה הנכונה בעיקר אם באפשרותכם לזהות באופן עצמאי את מידת המורכבות והחומרה של הסתימה לדוגמא, אם מדובר בסתימה משותפת לכל דיירי הבניין, רוב הסיכויים שיש צורך להזמין שירותי ביובית.

משאית ביובית
משאית ביובית – המשאית של החברה המובילה בישראל בהנהלת עומרי ואיתי

כמה עולה להזמין שירותים של משאית ביובית?

המחיר מאוד שונה כמו כל דבר בחיים, אתם יכולים לקנות חולצה ב 30 שקלים ומצד שני ב 100 שקלים, כנ”ל שירותי ביובית, לרב יש מחיר התחלתי שבדרך כלל מתחיל ב 600 שקלים חדשים אך לפעמים יש סיבוכים למשך ברגע שמבצעים צילום קו של ביוב שגם עולה בסביבות 1000 שח תוכלו לגלות שיש לכם אולי נזק בקו הביוב ובמקרה כזה המחיר יטפס בהתאם.

אם עליכם לשאוב מים המחיר יהיה נמוך, במידה ואתם צריכים לשאוב ביוב עם לכלוך כמו ניירות,עיתונים וכודמה אז המחיר יעלה, במידה ועליכם לשאוב חומרים מסוכנים המחיר משתנה בהתאם,יכול להיות שהחומר הוא חומר רעיל כמו חומר הדברה והמחיר משתנה הבנתם את הכיוון? ( מעולה )

חשוב לעבוד אך ורק עם חברות אמינות שלהם מקצועיות רבה ושהם מספקות אחריות מלאה על העבודה.

בהצלחה לכולם!